warsztat samochodowy

WARSZTAT BLACHASKO LAKIERNICZY

Tel.601 448 097 ; 32 202 11 73

  • Profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze

  • Bezgotówkowe naprawy, szybka likwidacja szkody

  • Kompleksowe naprawy nadwozia

  • Profesjonalny system lakierowania w kabinie bezpyłowej

  • Precyzja, jakość, Twój samochód odzyska oryginalny wygląd

Nasz zakład blacharski posiada profesjonalny sprzęt i wykwalifikowany personel dzięki czemu nasze naprawy blacharskie gwarantują pożądany efekt.

Do napraw wykorzystujemy :

  • ramę naprawczą
  • przyrządy pomiarowe
  • system rozpieraków hydraulicznych
  • zgrzewarki do blach, agregaty spawalnicze

Jak będzie lakierowany twój samochód ?

Kabina Lakiernicza stanowi zamkniętą przestrzeń w której, dzięki wykorzystaniu energii, przefiltrowane powietrze z pyłów atmosferycznych wykonuje pracę polegająca na wydmuchiwaniu - usuwaniu z objetości kabiny wszystkich cząstek farb lub lakierów które rozpylone w procesie lakierowania nie połączyły się z elementem lakierowanym. System ten pozwala na uzyskanie zamierzonych efektów pracy związanej z przygotowaniem lub lakierowaniem powierzchni.

Kabina w której będzie lakierowany Państwa pojazd zapewnia optymalne warunki pracy co przekłada się na efekt końcowy. Lakierowanie polega na nadawaniu przedmiotowi koloru lub tez na dobraniu odpowiedniego koloru na przedmiocie który lakierujemy częściowo oraz stworzeniu takiej powłoki farby lakieru, która w idealny sposób zabezpieczy konstrukcję.

Sam proces sterowania odbywa się w cyklu półautomatycznym przez zaprogramowanie odpowiednich parametrów pracy wymaganych w określonym procesie lakierowania. Sterowanie kabiny jest ściśle powiązane z systemami bezpieczeństwa : czujniki, blokady, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa na wypadek jakiegokolwiek zakłócenia w trakcie któregokolwiek cyklu lakierowania. przewietrzania, suszenia czy tez wychładzania.

[Rozmiar: 4314 bajtów]

Naprawy bezgotówkowe

Warsztat samochodowy Autogibas Blacharstwo i Lakiernictwo akceptuje bezgotówkowe rozlicznie szkód komunikacyjnych w wybranym przez naszego Klienta Towarzystwie Ubezpieczeń. Korzyści dla naszych klientów to ...

czytaj

[Rozmiar: 4314 bajtów]

Różne marki

Warsztat samochodowy Autogibas Blacharstwo i Lakiernictwo naprawia samochody różnych producentów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi możemy zaoferować szerokiemu gronu Klientów.

[Rozmiar: 3481 bajtów]

warsztat samochodowy